• En
رو عنوان : در ادامه بازدیدهای میدانی از شهرستان ها صورت گرفت؛
عنوان : شهرستان های شمال استان مقصد مدیركل پست استان
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ 
ساعت : ۷:۴۹:۳۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در ادامه بازدیدهای میدانی از شهرستان ها صورت گرفت؛

شهرستان های شمال استان مقصد مدیرکل پست استان

مدیرکل پست استان در جلسه بررسی مسائل ارتباطی شهرستان های شمال استان بر پروژه سیماک تأکید نمود.  

به گزارش روابط عمومی پست فارس ،روز سه شنبه بیست وسوم آبان ماه شهرستان خرمبید میزبان مدیران حوزه ارتباطات استان به  منظور بررسی مسائل حوزه ارتباطات شهرستان های آباده، خرم بید و بوانات بود.

در این جلسه فرمانداران این سه شهرستان، سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ، واعظ پور مدیرکل پست و سایر مدیران کل  حوزه ارتباطات استان حضور داشتند.

در ادامه این سفر واعظ پور مدیرکل پست استان از ادارات پست شهرستان های خرم بید و بوانات بازدید و با همکاران دیدار نمود. در نشست صمیمی مدیرکل با همکاران بر توسعه تجارت الکترونیک تأکید و با بیان اینکه امروز شبکه پستی بیش از هر زمانی به توسعه سرویس های نوین احتیاج دارد، افزود: درگاه تجارت الکترونیک پست استان راه اندازی و تشکیل کارگروه این کمیته در استان  به ریاست و دبیری پست استان در آینده نزدیک باعث رونق این سرویس با همکاری دستگاه های ذیربط خواهد شد.

واعظ پور توجه به ظرفیت های شبکه پستی مانند ناوگان حمل و نقل و دفاتر آی سی تی برای معرفی و انتقال تولیدات روستایی و سوغات منطقه ای با کمترین زمان ممکن را از مزیت ها دانست .

وی کاهش خدمات در بخش سنتی و نیابتی را با توجه به ورود اپراتورهای جدید پستی در آینده نزدیک از دغدغه های شبکه دانست و راه برون رفت از این مسئله را ورود به تجارت الکترونیک و توسعه این سرویس دانست، زیرا کمک به رونق اقتصادی منطقه و ایجاد اشتغال در این سرویس نهفته است.

 

 

 

 

 

 

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 85

بازگشت                ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0