• En
عنوان : پیام قدردانی دكتر مهری ازكاركنان شركت ملی پست
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ 
ساعت : ۷:۱۴:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پیام قدردانی دکتر مهری ازکارکنان شرکت ملی پست


دکتر مهری معاون وزیر ، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سابق شرکت ملی پست طی پیامی خطاب به کارکنان و مدیران شبکه پستی از همکاران خود در طول دوره تصدی مسئولیتش قدردانی و تشکر کرد.


در متن این پیام آمده است:

 

بسمه تعالی

 خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما همکاران گرامی سپری کنم، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی، اخلاقی، علمی و فنی شما مدیران توانمند و همکاران پرتلاش و اندیشمند نصیب اینجانب شده است.

حال که ماموریت اینجانب در شرکت ملی پست  به اتمام رسیده است بر خود واجب می دانم از همکاری‌ها، دلسوزی‌ها و راهنمائی‌هائی که در حق من روا داشته اید، کمال تشکر و سپاس را داشته باشم و در این راستا چنانچه قصور و کوتاهی به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم وجود داشته از مجموعه همکاران عزیز طلب عفو و حلالیت دارم.

بی شک عزم و تلاش و کارکرد شما همکاران عزیز در شبکه پستی کشور در دوره تصدی مدیریت عاملی اینجانب دستاوردهای خوبی به همراه داشت که حاصل آن را در پیشبرد اهداف تعیین‌شده و دستیابی به جایگاهی بلندو قابل اعتنا در میان دیگرسازمان ها و شرکت های مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می توان به وضوح مشاهده کرد.

تصویب اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران که راه را برای ادامه حیات آن مجموعه هموار ساخت، تعریف پروژه های کلان ملی که نقش بی بدیل صنعت پست کشور را زمینه اقتصاد مقاومتی نشان داد، دستیابی به نقطه سربه سری درآمد و هزینه در سه سال متوالی، ارتقای سطح معیشت همکاران، هوشمند سازی شرکت و مهیا شدن برای ورود به عرصه های جدید با توسعه زیر ساخت ها و پیوند آن با فناوری های جدید، بازآفرینی چهره پست و ارتقای وجهه اجتماعی آن از جمله اقداماتی است که همه آنها حاصل همت و تدبیر همکاران عزیزم درمجموعه پست کشور بوده است.

اکنون که قریب به چهارسال در عرصه خدمت‌رسانی به هم وطنان را در کنار هم فعالیت کرده‌ایم، سال هایی سرشار از همکاری، همیاری و پیشرفت را پشت‌سر می‌گذاریم به امید آنکه در طول مسیر پرفراز و نشیب، توانسته باشیم رضایت‌خاطر مردم عزیز که به حق ولی نعمت همه ما هستند را فراهم آورده باشیم. بدون تردید اجر و پاداش حقیقی عملکرد و فعالیت شما عزیزان در پیشگاه اقدس احدیت مأجور و محفوظ خواهد بود.

تقاضا دارم که همگی شما عزیزان همانند سابق و حتی بیشتر و بهتر در کنار مدیرعامل جدید شرکت باشید و با کمک و همراهی خود ایشان را پشتیبانی نمائید تا این شرکت معظم که متاسفانه هنوز هم بسیاری از اهمیت راهبردی آن مطلع نیستند بیش از گذشته موفق شود و اینجانب هم هر کجا باشم در خدمت شما برادران و خواهران خواهم بود.

در اینجا لازم می دانم از حمایت های همیشگی و دلسوزانه جناب آقای دکتر واعظی عزیز و نمایندگان فرهیخته در مجلس شورای اسلامی که نقش ارزنده ای در اعتلای مجموعه پست کشور و ترسیم نقشه راه آینده آن داشتند تشکر و قدردانی نمایم.

همچنین از جناب آقای مهندس آذری جهرمی مقام عالی وزارت که همواره بارهنمود های مشفقانه خود صنعت پست کشور را به درستی هدایت کردند صمیمانه سپاسگزاری و تشکر نموده و امیدوارم در دوره جدید افق های تازه ای پیش روی شبکه پستی گشوده شود.

در پایان ضمن عرض سپاس و قدردانی از الطاف شما دوستان و همکاران گرامی از خداوند متعال نعمات بی کران و موفقیت روزافزون برای شما عزیزان  و خانواده بزرگ پست کشور آرزومندم .


نمایش تعداد بازدیدها : 20

بازگشت                ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0