• En
رو عنوان : مدیرکل در مصاحبه مطبوعاتی روز جهانی پست :
عنوان : ظرفیت های پست در حوزه تجارت الكترونیك ناشناخته است
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ 
ساعت : ۱۳:۴۳:۱۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

    /  3

مدیرکل در مصاحبه مطبوعاتی روز جهانی پست :

ظرفیت های پست در حوزه تجارت الکترونیک  ناشناخته است

واعظ پور مدیرکل پست استان فارس به مناسبت روز جهانی پست اقدامات پست استان را با معرفی سرویس های جدید پستی ، در حضور رسانه ها تشریح نمود  .

به گزارش روابط عمومی پست فارس ،مصاحبه مطبوعاتی مدیرکل پست استان صبح امروز چهارشنبه نوزدهم مهرماه با حضور خبرگزاری ها و رسانه های محلی استان برگزار شد.

مدیرکل پست استان در این مصاحبه مطبوعاتی ضمن ارائه آماری از سرانه مرسوله در جهان و قیاس با این شاخص در کشورمان بیان نمود: میزان توسعه یافتگی در کشور با توجه به این آمار در سهم ترافیکی پست در کشور ناچیز است و جای کار بیشتری دارد .

واعظ پور به ظرفیت پست در حوزه تجارت الکترونیک به عنوان خدمتی  جدید در شبکه پستی اشاره و افزود: ظرفیت های ناشناخته ای در این حوزه وجود دارد که با توجه به اینکه یکی از مهمترین مصادیق نقش پست در کشور های توسعه یافته بحث تجارت الکترونیک و تحقق دولت الکترونیک می باشد، توجه به این بخش در دستور کار جدی کشور های دنیاست .

وی به ظرفیت های پست استان در بخش نیروی انسانی و خطوط مبادله و کمرنگ شدن خدمات سنتی می توان از این امکانات در بحث مبادله کالا ، معرفی تولیدات روستائیان ،مشاغل خانگی،  تبلیغ و تجارت الکترونیک بهره گرفت .

مدیرکل به سرویس پستمن به عنوان یک خدمت نوین پستی ، در راستای رونق اقتصادی در شهر ها هم اشاره و از راه اندازی این سرویس در شهر شیراز خبر داد و اضافه کرد : با توجه به وجود رقبا در این عرصه پست می تواند در تعرفه های خود تجدید نظر نماید.

سامانه سیماک و جی نف و اقدامات انجام شده در این خصوص  با انجام ایجاد پایگاه اطلاعاتی جامع مکان مرجع از دیگر مواردی بود که مدیرکل پست استان  به آنها اشاره نمود.

 

 

 

 

 

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 85

بازگشت                ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0