• En
عنوان : پیام تبریك مهندس مهری به مناسبت فرارسیدن نوروز 96
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ 
ساعت : ۲۲:۵۰:۳۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پیام تبریک مهندس مهری به مناسبت فرارسیدن نوروز 96

 

مهندس مهری، معاون وزیر،رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل فرارسیدن نوروز 96را طی پیامی به کارکنان شبکه پستی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست ،در متن این پیام آمده است:

 
آیینه روزگار لبخند خداست

آرامش سبزه زار لبخند خداست

از عطر نگاه باغها دانستم

نام دگر بهارلبخند خداست...

با استعانت از آفریدگار جهان و به انگیزه رستاخیز طبیعت ، فرارسیدن بهاران شکوهمند که هنگامه تجلی مواهب الهی است را به حضور همکاران ارجمندم تبریک عرض می نمایم .

در این مجال باز هم توفیق حاصل شد تا فرارسیدن نوروز 1396  خورشیدی و پایان یک سال پرافتخار و سراسر فراز و نشیب را در کنار شما بزرگواران جشن گرفته و با توکل به حضرت دوست منتظر آغازی شکوفاتر از گذشته باشیم .

در هنگامه بهار ، به رسم هر ساله برای کسب توفیق خدمت بیشتر به شما گرامیان از مهربان بی همتا مدد می جویم و یقیــــن می دانم که تلاش های بی شائبه شما عزیزان در اقصی نقاط کشور به بار خواهد نشست و همگام با دیگر تلاشگـــران در بخش های مختلف در شکوفایی اقتصاد کشور نقش بسزایی ایفا خواهد نمود .

نیمه های سال 95 و تصویب اساسنامه شرکت ملّی پست را می توان رویدادی مبارک جهت رهایی از بلاتکلیفی سالیان متمادی دانست، برگ سبزی درخشان که در تعیین مسیر پیش رو و ترسیم چشم اندازهای روشن مجموعه کمک شایانی نمود و ثمره آن بازگرداندن ثبات به شرکت ملّی پست جمهوری اسلامی ایران بوده ، وقوع این مهم ضمن تأثیر بر اتخاذ تصمیم گیری های حائز اهمیت داخلی که قطعاً موجبات پیشرفت شغلی همکارانمان را در پی خواهد داشت شرایط حضور شرکت در پروژه های عظیم ملّی و اثرگذار در اقتصاد کلان کشور را نیز هموار خواهد نمود .

برخود واجب می دانم به نمایندگی از خانواده محجوب شرکت ملّی پست از حمایت ها و دلسوزی های پدرانه مقام عالی وزارت که بی شک در نیل به جایگاه فعلی پست بسیار تأثیرگذار بوده است قدردانی نموده و از خداوند جلیل برای ایشان توفیقات روزافزون مسئلت نمایم .

پیرو رهنمودهای بی بدیل وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات جناب آقای دکتر واعظی در گردهمایی مدیران و مسئولان شبکه پستی در سال 1395 و تشریح لزوم حرکت به سمت تکامل و آمادگی برای حضور در عرصه رقابت با اپراتورهای خصوصی ، برهمین اساس سال جدید را بنام  "پست هوشمند در خدمت مردم؛تحول ، رقابت و تکامل" نامگذاری نموده و براین باور هستم که با عمل برمبنای سیاست های تعریف شده و سرلوحه قراردادن این سه اصل اساسی و همراه نمودن آن با همتی بلند که خاصه همکارانم در این مجموعه است توفیقات روزافزونی را در خدمت به هم میهنان کسب خواهیم نمود و همچنان پرچم ارائه سرویس های نوین به مردم عزیز ایران اسلامی را بعنوان نهادی ارتباطی و خدمت رسان افراشته خواهیم داشت .

توفیقات بدست آمده در سال 2016 میلادی و عضویت در شورای راهبری اتحادیه پستی جهانی ، اتفاق بزرگی است که پس از 12 سال نام کشورمان را در مجامع بین المللی مطرح نمود که بی شک این مهم در گرو تلاش و غیرت شما عزیزان است؛

از همین روست که در طی سالیان گذشته که در کنار شما عزیزان بوده ام به توانمندی و عزم راسخ همکارانم در بهبود شرایط ایمان داشته و در تمامی جلسات رسمی و غیررسمی بر این مهم تأکید نموده ام که می توان با تکیه بر تفکر خلاق ، اندیشه و همت بلند و همراه نمودن آن با دانش و فناوری بر مشکلات فائق و همانند کشورهای پیشرو در ارائه خدمات پستی و خلق سرویس های نوین سهیم گردیم .

در تیرماه سال 96 شبکه پستی میزبان مقامات ارشد 32 کشور عضو کنگره اتحادیه پستی آسیا و اقیانوسیه است این رویداد مهم که پس از سالها اجرایی می گردد به سهم خود در ارتقاء شأن و جایگاه پست کشورمان اثر فراوانی داشته لذا علاوه بر برنامه ریزی منسجم از سوی کلیه مدیران شبکه، همانند همیشه به همت والای همکاران عزیزمان نیازمند می باشد .

در خاتمه ضمن تشکر از تلاش های بی وقفه یکایک شما عزیزان در سالی که گذشت، فرارسیدن بهار طبیعت را به کلیه همکاران محترم و خانواده های معززشان صمیمانه شادباش گفته، امید است سال پیش رو سال عزت و سربلندی ایران اسلامی و صلحی پایدار برای جهانیان باشد .انشاءالله

  

حسین مهری

نوروز یکهزار و سیصد و نود و شش هجری شمسی


نمایش تعداد بازدیدها : 44

بازگشت                ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0